Informacje

 

LIKWIDACJA SKLEPU!

Zapraszamy na zakupy do naszego drugiego sklepu, w którym znajduje się aktualna oferta:

 

www.dubaifood.pl

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Zadzwoń: 570 560 780    Wyślij email: info@sindibad.pl    FB/Inst: SindibadKrakow 

flag pl flag en

Sklep stacjonarny

  Rynek Kleparski 4
  31-150   Kraków
  tel.: 32 307 72 73

 

Sklep indyjski

„Zwabiony lekkim aromatem indyjskich przyprawa wszedłem do urokliwego sklepiku, gdzie sprzedawca odważał szafran i inne aromatyczne przyprawy, od których aż kręciło w nosie” Tak mógłby wyglądać opis wizyt w stacjonarnym sklepie Sindibad na Rynku Kleparskim w Krakowie. Choć takich wrażeń można doświadczyć, odwiedzając nasz sklep tradycyjny, to Sindibad jest przede wszystkim sklepem internetowym sprzedającym głównie przyprawy z całego świata, herbaty z najlepszych plantacji, kadzidełka indyjskie i różnego rodzaju artykuły do domu oraz bardzo wiele innych produktów spożywczych z wielu zakątków naszego globu.

Specyfika kuchni indyjskiej

Indyjska kuchnia i jej przyprawy. Na kim nie robią wrażenia? Chyba tylko na tym, kto jej nigdy nie doświadczył. Kuchnia indyjska to nie tylko tradycja hinduska, ale również dziedzictwo kulinarne innych grup Indusów. To konglomerat zwyczajów, tradycji, wierzeń i doświadczeń wielu pokoleń różnych grup etnicznych. Tradycje kulinarne sięgają tu kilkunastu stuleci. Trudno tu mówić o jednolitej kuchni indyjskiej. Znawcy tematu dzielą dziedzictwo kulinarne Półwyspu Indyjskiego zgodnie z kierunkami stron świata. Na kuchnię północy, południa, zachodu i wschodu. Stąd ogromne bogactwo zarówno przypraw, jak i potraw. Lista przypraw występująca w kuchniach indyjskich i potraw jest wyjątkowo obfita. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór najbardziej popularnych przypraw, charakterystycznych i urozmaicających potrawy z tego regionu świata.

Bogaty wybór towarów orientalnych

Miłośnicy kuchni orientalnej znajda w naszej ofercie, wiele atrakcyjnych produktów, które pozwolą na eksperymentowanie z egzotycznymi potrawami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą herbat i kaw z wielu regionów świata. Przyprawy z Indii oraz innych zakątków naszego globu stanowią jeden z większych działów w naszym sklepie online. Oferujemy również gotowe produkty, takie jak sosy, pasty, wędliny, konserwy i kiszonki, oliwy, oleje i octy oraz słodycze. To nie wyczerpuje naszej oferty. Zapraszamy do wnikliwej analizy naszych produktów. Na pewno znajdziecie Państwo wśród nich wiele wyjątkowych, smacznych i oryginalnych towarów, które zainspirują Was do kulinarnych eksperymentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony